TR EN

Kalite Politikası

Anasayfa / Kulübümüz / Kalite Politikası
Kalite Politikası

MODA DENİZ KULÜBÜ DERNEĞİ KALİTE POLİTİKASI

Moda Deniz Kulübü Derneğinin (“Dernek”) ana hedefi, kurucusu Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, kuruluş amaçlarına yönelik kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunarak, bu alanlarda ulusal gelişime örnek olmak ve üyelerine, kaliteli, güvenli ve sıcak bir ortam sağlamaktır.

Dernek bu hedefine, faaliyet alanlarındaki tüm ulusal ve uluslararası gelişmeleri izlemek, üyelerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi anlamak ve onlara sunduğu ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek suretiyle ulaşacağının bilincindedir.

Maddi ve manevi tüm kaynaklarını, yasalara, Tüzüğüne ve İç Yönetmeliğine bağlı kalarak ve çevre, toplum ön planda tutarak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek ve üyelerinin bu ürün ve hizmetlerden eşit olarak faydalanmaları için kullanır.

Dernek çalışanlarını Kalite Politikası’nın en önemli teminatı olarak görür, sürekli eğitimlerle onların gelişimini destekler ve sisteme katılımlarını sağlar.

Dernek, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’nın gerektirdiği şartlara uygun olarak kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini daimi kılmayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, kalite politikasının en temel öğesi sayar.

 

K. Teoman Taşpınar

Yönetim Kurulu Başkanı
 Moda Caddesi Ferit Tek Sokak No:1 34710 Moda-Kadıköy-İstanbul
Tel: 0216 346 90 72 / 4 Hat / 0544 346 90 72 / 0533 661 55 56
Fax: 0216 346 97 08
info@modadenizkulubu.org.tr
Her hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Copyright © 2017