İletişim Banka Hesapları Mali Tablolar Anket Üyelik
GENEL DAVET KURALLARI

 

 

 

 

 

Rezervasyon:

Rezervasyon yapılan gün en fazla bir hafta bekletilir. Bu süre bitiminde ön ödemesi yapılmayan rezervasyon geçersiz sayılır. Bireysel davet organizasyonlarında üye referansı zorunluluğu vardır. Tarih kesinleştiğinde, Davet Anlaşması düzenlenir. Anlaşmalarda Kulüp üyesinin de imzası bulunmak zorundadır.

 

Saat

Kulübümüzde gerçekleşen davetler kış döneminde en erken 19.30’da yaz döneminde ise en erken 20.00 de “hoşgeldin kokteyli” ile başlar. Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği 24. maddesi uyarınca saat 24.00 te müzik kapatılır. Dileyen misafirler “geç vakit parti” düzeni ile iç mekânda eğlenceye devam edebilirler.

 

Diğer Kurallar

* Tüm dekorasyon, süsleme ve çiçekler davet sahibine ait olup, süsleme ve müzik organizasyonlarını yapan firmalar Kulüp standartlarına ve genel kurallarına uymak zorundadırlar.

* Düğün pastası fiyatımızın dışında olup, davet sahibi tarafından ISO 9001 ve HACCP veya ISO 22000 belgeli bir kuruluştan temin edilebilir.

* Açık mekânlarda düzenlenen davetlerde yasa gereği saat 24.00 de müzik kapatılmaktadır.

* Davetlilerin ve davet sahiplerinin kıyafetleri Kulübün geleneksel şıklık anlayışına, Tüzüğüne ve İç Yönetmeliğine uygun olmalıdır.

* Kulübümüzde siyasi amaçlı toplantı yapılamaz, bu amaçlı bayrak, logo, afiş vb tanıtım malzemesi kullanılamaz.

* Moda sakinlerine ve Kulüp üyelerine verdiği rahatsızlık ve yangın tehlikesi nedeniyle havai fişek gösterisine kesinlikle izin verilmemektedir. 

* Davetliler Kulübümüze isim kontrolü yapılarak alınırlar.

* Davetlilerin uygun olmayan davranışlarından ve verecekleri zarardan ziyafet anlaşmasında ismi bulunan Davet Sahibi ve Kulüp üyesi sorumludur.

 

 

Moda Caddesi Ferit Tek Sk. No:1 34710 Moda-Kadıköy-İstanbul  Tel: 0216 346 90 72 /Pbx  Fax: 0216 346 97 08  info@modadenizkulubu.org.tr